Katalüsaatori saatmine postiga

Katalüsaator postiga:

Väga mugav on saata väikeseid koguseid katalüsaatoreid meile pakiga. Kõigepealt saatke katalüsaatorist pilt ja saatke see meie mailile info@dprecycling.ee või nr 5145691. Saadame teile esialgse hinnapakkumise. Seejärel pange katalüsaator lähimast pakiautomaadist teele meie poole.

Saatmise käik:

Pot_catalytique_vue_de_la_structure

1)    Veenduge, katalüsaatori kestas on keraamikat. Katalüsaator ei pea olema keraamikat täis küll aga sisaldame keraamikat, sest just see maksab! Selleks vaadake katalüsaatori torust sisse ja veenduge, et seal on kärjekujuline keraamika sees. Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

2)    Võtke meiega ühendust kas 51 456 91 või info@dprecycling.ee. Et veenduda, et katalüsaatori saatmine on ikka mõttekas soovitame saata meile esmalt selle pilt ja võimalusel ka katalüsaatoril olevad koodid. Selle info põhjal oskame juba pakkuda katalüsaatori ennustatava väärtuse. Koodi põhjal arvatavasti täpse hinna juhul kui katalüsaator on 100%-iliselt keraamikat täis.

3)    Täitke all olev ankeet ja lisage postituse juurde.

dprecycling.ee/…/Jäätmete-üleandmis-akt.docx

 

4)    Postitage pakk kas Itella SmartPostiga või Omnivaga.

SMSi saatmine nr-ile: +372 51 45691

Saatmisaadress:  Tartu Veeriku Selver

5)    Olles saanud kätte teie kauba kontrollime selle ühe tööpäeva jooksul. Peale seda saadame ankeedis märgitud e-mailile akt-arve. Millele ootame Teie kinnitust. Nii kui oleme saanud Teie kinnituse kanname raha ankeedis märgitud arveldusarvele.

 

Juhul, kui meie pakutav hind ei peaks sobima teile siis saadame kauba tagasi Teile teie enda kuludega! Või kliendil on võimalik 14 päeva jooksul tulla ja kaup meie laost ära võtta. Pikema tähtaja jooksul kantakse kauba hinnatud väärtus teie pangakontole ja edasine tagastamis võimalus puudub.